Treningi kwiecień

Treningi kwiecień

Szanowni Państwo,
od 1 kwietnia (środa) wznawiamy prowadzenie treningów dla wszystkich grup. Zajęcia będą prowadzone w takiej formie, na jaką pozwala nam obecna sytuacja tzn. za pośrednictwem facebooka.
Utworzyliśmy zamkniętą grupę pod nazwą: Akademia Sportu Wawer – treningi
BARDZO PROSIMY O DOŁĄCZENIE DO TEJ GRUPY NAJPÓŹNIEJ DO ŚRODY 1 KWIETNIA !!!
JAK DOŁĄCZYĆ DO GRUPY?
-WEJDŹ NA klubowego FACEBOOKA link: 
https://www.facebook.com/akademiasportuwawer,

POLUB NAS, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś
– KLIKNIJ NIEBIESKI PRZYCISK „ODWIEDŹ GRUPĘ” pod zdjęciem w tle z prawej strony.
– KLIKNIJ PRZYCISK ” DOŁĄCZ DO GRUPY” I ODPOWIEDZ NA PYTANIE: podaj imię i nazwisko osoby-dziecka, które trenuje w klubie oraz nazwę lub nr szkoły, w której ćwiczy.
Do tego niezbędne jest posiadanie konta na facebooku, jeśli ktoś go nie ma, to trzeba założyć (może być konto innej osoby np. dziecka, męża, brata itd. )
Do naszej weryfikacji posłuży imię i nazwisko wpisane przy wysłaniu Państwa prośby o dołączenie oraz opłata składki członkowskiej za marzec/kwiecień, 140,00 zł, zgodnie z komunikatem z dnia 25 marca link: 
https://www.facebook.com/groups/614326389160587/

Prosimy również o opłacenie zaległych składek.
W sytuacji kiedy, ktoś z Państwa nie może w tej chwili opłacić składki, bardzo prosimy o kontakt ze swoim trenerem lub Edytą Majewską 506 178 016, będziemy indywidualnie ustalać dogodne terminy wpłat. Bardzo dziękujemy osobom, które opłaciły składki w terminie.

Zdajemy sobie sprawę, że te treningi nie będą takie same jak w sali gimnastycznej a dzieciom będzie trudniej się zmobilizować do zajęć w domu, ale trzeba dalej żyć „normalnie”.
Gdyby Wasze dzieci miały jakiś pytania lub po prostu chciały porozmawiać ze swoim trenerem, to prosimy dzwonić, trenerzy są również dostępni dla Państwa.
Podajemy nr telefonów gdyby ktoś nie miał:
Angelika Kowalewska 500 119 329
Aleksandra Topczewska 517 449 989
Anna Urbanek 694 469 835
Michał Sumało 691 888 441
Bardzo prosimy motywować swoje dzieci do treningów, trenować z nimi, pomagać. Najlepiej ustalić tygodniowy plan i godziny na ćwiczenia, tak aby dzieci wiedziały kiedy i co mają robić.
Treningi w tej grupie będą dostępne cały czas więc można ustalić swoje godziny zajęć. Dla każdej grupy będzie tyle treningów, żeby odrobić marzec, więc można trenować nawet codziennie. Filmy będą podpisane dla jakiej grupy i dyscypliny jest trening (oczywiście można trenować z każdą grupą)
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z trenerami lub o kontakt mailowy biuro@sport-wawer.pl
Życzymy Państwu i wszystkim dzieciom zdrowia. Do zobaczenia.
Zarząd i trenerzy Akademii Sportu Wawer

Dodaj komentarz

Close Menu