Treningi i składki marzec-kwiecień

Treningi i składki marzec-kwiecień


Zapraszamy wszystkich klubowiczów na codzienne treningi o godz. 18:00 na stronie Facebookowej klubu: https://www.facebook.com/akademiasportuwawer
Prosimy się przygotować – strój, woda.
Treningi codziennie będzie prowadził inny trener z naszego klubu więc każdy z Was będzie miał okazję zobaczyć swojego i z nim poćwiczyć.
Trenuje każdy z Was, niezależnie od tego z której dyscypliny będzie trening – coś nowego nie zaszkodzi.
DRODZY RODZICE !!! – bardzo prosimy o wpłaty składek na konto klubowe Alior Bank 41 2490 0005 0000 4530 5081 3085, jeżeli jesteście w stanie to pełne składki. Jeżeli jest to w obecnej sytuacji dla Was niemożliwe, to prosimy o wpłatę 1 składki za te 2 miesiące- marzec i kwiecień 120,00 zł. Mamy nadzieję, że po świętach wrócimy na treningi. Osoby, które wpłaciły pełną składkę w marcu i nie dopłacą, to wpłata zostanie zaksięgowana za 2 miesiące.
Bardzo prosimy też o pilne wpłacenie wszystkich zaległych składek. Klub utrzymuje się z Waszych składek i dotacji, niestety jeszcze nie otrzymaliśmy żadnych dotacji na 2020 i od stycznia utrzymujemy się tylko ze składek.
Z góry bardzo dziękujemy za zrozumienie i z niecierpliwością czekamy na zakończenie tego dramatycznego stanu.
Jednocześnie prosimy też o wpłaty 1% podatku dla klubu, za te pieniądze jest kupowany sprzęt sportowy i dofinansowanie do obozów dla klubowiczów w trudnej sytuacji materialnej.
Wszystkim życzymy zdrowia i do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Close Menu