Obóz zimowy 15-22.02.2020

Obóz zimowy 15-22.02.2020

Wyjazd na obóz 15 lutego w godzinach porannych 6:00-7:00, powrót 22 lutego w godzinach popołudniowych (wyjazd po śniadaniu). Przejazd odbywa się AUTOKAREM. Wyjazd z Pragi Południe ( dokładny adres i godzina zostanie podana bliżej wyjazdu).

Osoby, które jadą własnym transportem prosimy o przyjazd około godziny 15:00.

Prosimy o zgłoszenie dzieci, które z nami nie jadą autokarem i zostaną dowiezione bezpośrednio na obóz: do trenerów lub biuro@sport-wawer.pl

Prosimy aby dzieci miały: rękawice, czapka (kominiarka),wodoszczelna kurtka i spodnie narciarskie, kask jest obowiązkowy, należy mieć swój. Cena nowego np. w dechatlonie to ok.50 zł a wypożyczenie to dodatkowe 50 zł i często te kaski są mocno zniszczone, jeżeli ktoś chce wypożyczyć to prosimy o informacje do trenerów lub biuro@sport-wawer.pl

Ewentualne kieszonkowe prosimy przekazać w podpisanej kopercie trenerom na zbiórce. Reszta kosztów jest po stronie klubu: narty, karnety, basen itd.

Wszystkie leki, które ewentualnie dziecko przyjmuje przewlekle prosimy z opisem przekazać trenerom – dzieci nie mogą mieć żadnych leków przy sobie !!!

Prosimy nie dawać dzieciom do autokaru słodyczy i napoi gazowanych – można dać kanapkę, drożdżówkę, banana, wodę, sok itp.

poniżej link do listy rzeczy, które należy zabrać:

co-zabrać-na-obóz-zima

Prosimy aby dzieci były spakowane w jedną walizkę lub torbę i miały dodatkowy plecak z podręcznymi rzeczami do autokaru. Prosimy o podpisanie walizek i jak największej ilości ubrań, szczególnie tych ze sklepów sieciowych typu H&M, Dechatlon, Go sport itd.

Na zbiórce prosimy o przekazanie trenerom legitymacji szkolnych, wypełnionego oświadczenia i opisanych kopert z pieniędzmi i lekami (kto, ile itd.) – NIE PRZYJMUJEMY PIENIĘDZY I LEKÓW DO RĘKI BEZ OPISÓW !!!

Prosimy o przemyślenie dawania dzieciom drogich sprzętów elektronicznych tj. telefon, tablet, aparat, psp, klub nie ponosi odpowiedzialności za takie rzeczy, dzieci często gubią, wymieniają się itd., trenerzy nie są w stanie nad tym zapanować.

Osoby, które nie będą miały swojego telefonu będą dzwonić od trenerów, wszystkie dzieci do rodziców będą dzwoniły raz dziennie bez względu na to czy będą miały swój telefon czy nie (telefony leżą u trenerów w pokoju), prosimy o ich podpisanie, wsadzenie w etui itp.

Autokar z kierowcą zostaje do naszej dyspozycji przez cały pobyt.

Dodatkowe pytania prosimy kierować do trenerów lub na: biuro@sport-wawer.pl

Wszelkie zmiany dotyczące przejazdu, dojazdu, pobytu itp. dzieci lub osób dorosłych też prosimy kierować na adres mail.

PROSIMY WYPEŁNIĆ OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA DZIECKA i oddać trenerom na zbiórce (dotyczy tylko dzieci, które jadą same, bez rodziców)

do pobrania: OŚWIADCZENIE-O-STANIE-ZDROWIA-UCZESTNIKA-ZGRUPOWANIA-SPORTOWEGO (2)

Dodaj komentarz

Close Menu