ZAKOŃCZENIE SEZONU 2020/2021

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2020/2021

Drodzy rodzice

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków UKS Praskie Centrum Sportu i Akademii Sportu WAWER wraz z Rodzinami na zakończenie sezonu 2020/21.

Impreza odbędzie się w niedzielę 20 czerwca 2021 na hali sportowej XXIII LO ul. Naddnieprzańska 2/4 w godz. 10:00-14:00. Wstęp i start w zawodach jest bezpłatny.

Dzieci są stale przygotowywane na treningach do przedstawienia swoich umiejętności na wspólnym pokazie grup początkujących, oraz indywidualnych startów w zawodach.

Podczas imprezy odbędą się występy grup wyczynowych judo i akrobatyki, pokazy grup początkujących, oraz zawody sportowe.

Program imprezy:

9:30 – zgłoszenie i rejestracja zawodników

10:00 – oficjalne otwarcie imprezy, powitanie gości

10:15 – pokazy grup wyczynowych judo i akrobatyki

10:30 – starty zawodników judo i akrobatyki

12:00 – przerwa

12:15 – pokazy początkujących grup akrobatycznych

12:30 – druga część zawodów

13:30 – pokazy akrobatyki – zespoły

13:45 – dekoracja zawodników, rozdanie upominków

14:00 – zakończenie imprezy

Zawody judo zostaną rozegrane z podziałem na kategorie wiekowe (Ilość kategorii wiekowych uzależniona od ilości zapisanych uczestników). Walki będą trwały do 1,5 minuty w parterze – Ne Waza. Dzieci startują w judokach lub stroju sportowym. Więcej informacji o zasadach walki i strojach u trenerów w grupach.

Zawody akrobatyki zostaną rozegrane z podziałem na dwie grupy wiekowe: dzieci 4-6 lat, oraz dzieci 6+. Starty będą odbywać się na 4 planszach, jednocześnie dla dzieci młodszych i starszych. Podczas startu będzie oceniany wcześniej nauczony układ akrobatyczny – sekwencja figur gimnastycznych jest jednakowa dla wszystkich dzieci i została przedstawiona zawodnikom podczas standardowych zajęć akrobatyki. Dzieci startują w strojach klubowych, lub strojach sportowych. Więcej informacji o układzie, zasadach oceniania i strojach u trenerów w grupach.

Zapisy na udział w zawodach u trenerów w grupach.

Dzieci, nie uczestniczące we współzawodnictwie sportowym zostaną zaproszone do wzięcia udziału we wspólnym pokazie grup początkujących judo i akrobatyki.

Każde dziecko biorące udział w imprezie zostanie nagrodzone. Dodatkowo dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody rzeczowe i medale.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie wszystkie dzieci z UKS Praskie Centrum Sportu i Akademii Sportu Wawer wraz z Rodzinami.

Poniżej przedstawiamy film z pełnym układem na zawody dla dzieci trenujących akrobatykę:

Dodaj komentarz

Close Menu