JUDO

DZIECI OD 6 LAT

Judo jest dyscypliną sportu pochodzącą z Japonii, której nazwa dosłownie oznacza „łagodną drogę”, lub też „drogę do zwinności”. Ten sport doskonale rozwija koordynacyjne, oraz kondycyjne zdolności motoryczne takie jak: wytrzymałość, siłę, szybkość, zdolność łączenia ruchów, poczucia równowagi, orientacji czasowo-przestrzennej.

Zajęcia zawierają elementy ogólnorozwojowe, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, oraz samoobrony. Zajęcia mają za zadanie podnosić pewność siebie dziecka, poprawiać jego sprawność motoryczną, rozwijać siłę oraz nauczać podstawowych elementów judo tj. pady, rzuty, trzymania. Ponadto zajęcia judo opierają się na filozofii życia Bushido – zasadach etycznych japońskich samurajów które promują m.in. sprawiedliwość, odwagę, wytrwałość, samokontrolę i samodoskonalenie, honor, wierność i współczucie.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez AS Wawer współfinansuje m.st. Warszawa

 

 JUDO

 dla dziewczynek i chłopców od 6 roku życia.

WYBIERZ  GRUPĘ I ZAPISZ DZIECKO:

https://zapisy.sportsmanago.pl/rekrutacja

WSZYSTKIE GRUPY POCZĄTKUJĄCE RUSZAJĄ NAJWCZEŚNIEJ OD WRZEŚNIA.

PEŁNY GRAFIK 2023/2024 będziemy na bieżąco aktualizować

W grupach w których nie ma podanych dni i godzin, grafiki nie zostały jeszcze potwierdzone. Jesteśmy w trakcie ustalania grafików w szkołach, prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE !!!

Każde dziecko, które chce kontynuować treningi w klubie musi zarejestrować się do wybranej grupy od nowa w sezonie 2023/24. Każda nowa osoba najpóźniej po pierwszym, próbnym treningu też musi się zapisać do wybranej grupy na stronie.

Każdy rodzic będzie miał swoje konto i dostęp do wielu danych: lista obecności, płatności, faktury, powiadomienia i inne. 

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE !!!

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt 506178016, 691888441 lub biuro@sport-wawer.pl

TU ZNAJDZIESZ GRAFIKI, WYBIERZESZ GRUPĘ I  I ZAPISZESZ SIĘ NA ZAJĘCIA:

https://zapisy.sportsmanago.pl/rekrutacja

ZAPISAŁEŚ DZIECKO NA ZAJĘCIA? SPRAWDŹ SWOJE KONTO RODZICA:

https://sportsmanago.pl/parent-activate

Harmonogramy zajęć są w trakcie ustalania z placówkami. Grafiki są stale aktualizowane na stronie: zapisy.sportsmanago.pl/rekrutacja

Przed pierwszymi zajęciami skontaktuj się z Nami lub trenerem grupy

Close Menu