AKROBATYKA

DZIECI OD 4 LAT

To zajęcia rozszerzone o podstawy gimnastyki korekcyjnej, które idealnie przygotują dzieci do uprawiania każdego sportu w przyszłości. Przewidziane są dla dziewczynek i chłopców od 4 roku życia.

Akrobatyka jest dyscypliną sportową polegającą na wykonywaniu złożonych układów ćwiczeń gimnastycznych o dużym stopniu trudności. Układy te obejmują ćwiczenia indywidualne, synchroniczne wykonywane przez kobiety i mężczyzn w parach i grupach. Ten sport zapewnia harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych, oraz uczy porozumienia „głowy i ciała”. Zajęcia akrobatyki skupiają się na wszechstronnych ćwiczeniach ogólnorozwojowych wpływających na koordynację psychoruchową dziecka, jego zwinność, gibkość i integrację sensoryczną. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu podczas treningu ćwiczeń siłowych, rozciągających, gier i zabaw bieżnych, skocznych, z mocowaniem, zadań zwinnościowo-koordynacyjnych, oraz przyborów i przyrządów (airtrack – ścieżka gimnastyczna, stojaczki gimnastyczne, trampoliny, materace).

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez AS Wawer współfinansuje m.st. Warszawa

AKROBATYKA   dla dziewczynek i chłopców od 4 roku życia.

WYBIERZ  GRUPĘ I ZAPISZ DZIECKO:

zapisy.sportsmanago.pl/rekrutacja

GRUPY POCZĄTKUJĄCE RUSZAJĄ NAJWCZEŚNIEJ OD WRZEŚNIA.

PEŁNY GRAFIK 2023/2024 będziemy na bieżąco aktualizować

W grupach w których nie ma podanych dni i godzin, grafiki nie zostały jeszcze potwierdzone. Jesteśmy w trakcie ustalania grafików w szkołach, prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Każde dziecko, które chce kontynuować treningi w klubie musi zarejestrować się do wybranej grupy od nowa w sezonie 2023/24. Każda nowa osoba najpóźniej po pierwszym, próbnym treningu też musi się zapisać do wybranej grupy na stronie.

Każdy rodzic będzie miał swoje konto i dostęp do wielu danych: lista obecności, płatności, faktury, powiadomienia i inne.

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE !!!

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt 506178016, 691888441 lub biuro@sport-wawer.pl

TU ZNAJDZIESZ GRAFIKI, WYBIERZESZ GRUPĘ I  I ZAPISZESZ SIĘ NA ZAJĘCIA:

https://zapisy.sportsmanago.pl/rekrutacja

ZAPISAŁEŚ DZIECKO NA ZAJĘCIA? SPRAWDŹ SWOJE KONTO RODZICA:

https://sportsmanago.pl/parent-activate

Harmonogramy zajęć są w trakcie ustalania z placówkami. Grafiki są stale aktualizowane na stronie: zapisy.sportsmanago.pl/rekrutacja

Przed pierwszymi zajęciami skontaktuj się z Nami lub trenerem grupy.

Close Menu